DEIK Regionális Programozó Csapatverseny 2016, 1. kategória (középiskolák)

1.
for(int Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc (Borsod-Abaúj-Zemplén)
Gáspár Attila Lencsés Ádám Robotka Adrián
megoldások
11 + 0
(26:18)
versenyen
kívül
fzks (fmg) Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen (Hajdú-Bihar)
Almási Nóra Szenka József Varga Balázs
megoldások
9 + 0
(17:41)
versenyen
kívül
fazekas_matekmaffia Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen (Hajdú-Bihar)
Deák Bence Noszály Áron Vágó Bendegúz
megoldások
9 + 0
(22:26)
2.
.PDF Liceul Teoretic Ady Endre - Ady Endre Líceum, Oradea - Nagyvárad (Bihor, Romania)
Divin Péter Kovács Ferencz Nandrean David-Cristian
megoldások
8 + 0
(27:54)
3.
Az egérfogók Liceul Teoretic Márton Áron - Márton Áron Gimnázium, Miercurea Ciuc - Csíkszereda (Harghita, Romania)
Kacsó Péter-Gábor Mátyás Gergely-Péter Ravasz Tamás
megoldások
6 + 2
(12:26)
4.
No Time Limit Colegiul Național Kölcsey Ferenc - Kölcsey Ferenc Főgimnázium, Satu Mare - Szatmárnémeti (Satu Mare, Romania)
Fógel Péter Lieb Hanna Tempfli Levente
megoldások
6 + 1
(12:44)
5.
fazekas69 Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen (Hajdú-Bihar)
Barnóth Gábor Csukás Ádám Székely Mihály
megoldások
6 + 1
(15:03)
6.
Köbgyök32 Árpád Vezér Gimnázium és Kollégium, Sárospatak (Borsod-Abaúj-Zemplén)
Kucsinka Kristóf Leitner Csaba Schmiedt Balázs András
megoldások
6 + 1
(19:08)
7.
01000101 Liceul Teoretic Ady Endre - Ady Endre Líceum, Oradea - Nagyvárad (Bihor, Romania)
Fándly Gergő-Zoltán Varga Erik-Zsolt Vezsenyi Ákos
megoldások
6 + 0
(15:40)
8.
put.in Colegiul Național Kölcsey Ferenc - Kölcsey Ferenc Főgimnázium, Satu Mare - Szatmárnémeti (Satu Mare, Romania)
Baranyai Istvan Borneas Cristian-Benjamin Ghiriti Edmond
megoldások
6 + 0
(21:59)
9.
fazekas';DROP_TABLE_Users Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen (Hajdú-Bihar)
Jámbor Dominik Krupinszki Balázs Nagy Máté
megoldások
5 + 1
(11:18)
10.
Hmmmm.:333 Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen (Hajdú-Bihar)
Lelesz Nikolett Noszály Bettina Tempfli Vivien
megoldások
5 + 0
(15:23)
11.
Windows Update Bessenyei György Gimnázium és Kollégium, Kisvárda (Szabolcs-Szatmár-Bereg)
Dancs Balázs Dienes Dániel Szürti Szilárd
megoldások
5 + 0
(17:09)
12.
TryKeccs Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium és Kollégium, Eger (Heves)
Bárány Tamás Gallik Zoltán György Urbán Gerda
megoldások
4 + 0
(13:04)
13.
fazekas_MMF Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen (Hajdú-Bihar)
El-Ali Maya Jakab Farkas Salga Mirtill
megoldások
3 + 2
(9:27)
14.
Bits please Tóth Árpád Gimnázium, Debrecen (Hajdú-Bihar)
Feng Yi Peng Kébel Zsolt Solymosi Attila
megoldások
3 + 1
(6:01)
15.
Crazy Penguins Debreceni Szakképzési Centrum Baross Gábor Középiskolája és Kollégiuma, Debrecen (Hajdú-Bihar)
Bódi Csaba Győri Balázs Győri Márk Patrik
megoldások
2 + 1
(1:11)
16.
KékSzendvics Liceul Teoretic Ady Endre - Ady Endre Líceum, Oradea - Nagyvárad (Bihor, Romania)
Majoros Máté Vad Bertalan
megoldások
2 + 1
(4:16)
17.
Agymanok Irinyi János Református Szakgimnázium, Szakközépiskola és Diákotthon, Kazincbarcika (Borsod-Abaúj-Zemplén)
Balla Tamás Takács Dániel Vass Tamás
megoldások
2 + 1
(9:17)
18.
IDC Árpád Vezér Gimnázium és Kollégium, Sárospatak (Borsod-Abaúj-Zemplén)
Borz Barbara Géczi Zsombor Koncz Flórián
megoldások
2 + 0
(3:55)
versenyen
kívül
Adam's Family Debreceni Szakképzési Centrum Baross Gábor Középiskolája és Kollégiuma, Debrecen (Hajdú-Bihar)
Baksi Norbert Dezső Ádám Szarvas Henrik
megoldások
2 + 0
(6:54)
19.
Glory Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc (Borsod-Abaúj-Zemplén)
Benkő Glória Pál Diána Sillinger Péter
megoldások
1 + 1
(2:39)
20.
Bátor_Bitek Báthory István Katolikus Általános Iskola, Gimnázium és Szakgimnázium, Nyírbátor (Szabolcs-Szatmár-Bereg)
Girászi Tamás Zengővári Balázs
megoldások
1 + 1
(2:57)
21.
Windows nem válaszol Bessenyei György Gimnázium és Kollégium, Kisvárda (Szabolcs-Szatmár-Bereg)
Hanics Mihály Szuhai Dávid Varga József
megoldások
1 + 0
(4:33)
22.
ADK Nyíregyházi Vasvári Pál Gimnázium, Nyíregyháza (Szabolcs-Szatmár-Bereg)
Ali Gyula Baglé Dávid Svantner Julianna
megoldások
0 + 2
23.
Lévaysok Lévay József Református Gimnázium és Diákotthon, Miskolc (Borsod-Abaúj-Zemplén)
Csehi Máté Szarka Péter
megoldások
0 + 1
3DIMENZIÓ Berettyóújfalui Szakképzési Centrum József Attila Gimnáziuma és Szakközépiskolája, Polgár (Hajdú-Bihar)
Rácz Dávid Salwerowicz Dominik Tóth Dávid
BesiB Bessenyei György Gimnázium és Kollégium, Kisvárda (Szabolcs-Szatmár-Bereg)
Bata Gergő Lajos Goldman Tamás Karacs Dávid

DEIK Regionális Programozó Csapatverseny 2016, 2. kategória (egyetemek és főiskolák)

1.
UBB2 Universitatea Babeș-Bolyai - Babeș-Bolyai Tudományegyetem, Cluj-Napoca - Kolozsvár (Cluj, Romania)
Andrei-Alexandru Cociorva Mircea Popoveniuc Sergiu Pușcaș
megoldások
9 + 1
(19:59)
versenyen
kívül
1337 Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Villamosmérnöki és Informatikai Kar, Budapest (Budapest)
Almási Péter Béla Nemkin Viktória Székely Gábor
megoldások
9 + 1
(20:09)
2.
UBB1 Universitatea Babeș-Bolyai - Babeș-Bolyai Tudományegyetem, Cluj-Napoca - Kolozsvár (Cluj, Romania)
Bianca Ioana Costin Cosmin Rusu Petru Tiberiu Trîmbițaș
megoldások
9 + 1
(26:24)
3.
asdf Eötvös Loránd Tudományegyetem Informatikai Kar, Budapest (Budapest)
Bencze Gábor Péter Mészáros Áron Attila Nagy Gergely
megoldások
7 + 2
(20:29)
4.
foobar Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Villamosmérnöki és Informatikai Kar, Budapest (Budapest)
Fraknói Tamás Lernyei Marcell Telekes Márton Gábor
megoldások
7 + 0
(17:18)
versenyen
kívül
Rakéta csapat Debreceni Egyetem Informatikai Kar, Debrecen (Hajdú-Bihar)
Fábián Rita Tóth Róbert
megoldások
6 + 1
(10:49)
5.
UBB3 Universitatea Babeș-Bolyai - Babeș-Bolyai Tudományegyetem, Cluj-Napoca - Kolozsvár (Cluj, Romania)
Bakó Bencze Beiland Arnold Kovács Patrik
megoldások
6 + 0
(14:15)
6.
CodeFx Sapientia Erdélyi Magyar Tudományegyetem, Târgu Mureș - Marosvásárhely (Mureș, Romania)
Fülöp Timea Kucsván Zsolt-Levente Ugrai Márton
megoldások
5 + 1
(8:17)
7.
cat Eötvös Loránd Tudományegyetem Informatikai Kar, Budapest (Budapest)
Andó Gyula Bence Hütter Vince Kruppai Gábor
megoldások
5 + 1
(9:28)
versenyen
kívül
WoodenPC Debreceni Egyetem Informatikai Kar, Debrecen (Hajdú-Bihar)
Domokos László Vécsi Ádám Veres Dávid
megoldások
5 + 1
(11:19)
8.
<map> Szegedi Tudományegyetem, Szeged (Csongrád)
Csuvik Viktor Kocsár Máté Mészáros Jenő
megoldások
5 + 1
(17:46)
versenyen
kívül
NameNotFoundException Debreceni Egyetem Informatikai Kar, Debrecen (Hajdú-Bihar)
Dukrét-Seres Norbert Posta Márió Bálint Villás János
megoldások
5 + 0
(12:10)
9.
BackslashBackslash Eötvös Loránd Tudományegyetem Informatikai Kar, Budapest (Budapest)
Varga Gábor András Vigh Márton
megoldások
5 + 0
(14:15)
versenyen
kívül
SM Force Debreceni Egyetem Informatikai Kar, Debrecen (Hajdú-Bihar)
Bente Tamás Ferencz Kovács Tamás Tóth Alex
megoldások
5 + 0
(17:05)
versenyen
kívül
ProgRabjai Debreceni Egyetem Informatikai Kar, Debrecen (Hajdú-Bihar)
Eszenyi László Jónás Gergő Tari Barbara
megoldások
4 + 1
(10:38)
versenyen
kívül
Kecske Debreceni Egyetem Informatikai Kar, Debrecen (Hajdú-Bihar)
Kosztyu Tamás Pallai Gergő Szabó Tamás
megoldások
4 + 1
(11:17)
versenyen
kívül
.~egyetemre.JAR Debreceni Egyetem Informatikai Kar, Debrecen (Hajdú-Bihar)
Bánhegyi Álmos Stempel Richárd Szalontai Jordán
megoldások
4 + 0
(10:12)
versenyen
kívül
CS.PAT Debreceni Egyetem Informatikai Kar, Debrecen (Hajdú-Bihar)
Hatházi Krisztián Klein Ádám Sipos Ádám
megoldások
4 + 0
(12:47)
versenyen
kívül
RNG Debreceni Egyetem Informatikai Kar, Debrecen (Hajdú-Bihar)
Kaszonyi Antal Mezősi Péter Varga László Dániel
megoldások
4 + 0
(12:58)
10.
SpaceTabEndl Sapientia Erdélyi Magyar Tudományegyetem, Târgu Mureș - Marosvásárhely (Mureș, Romania)
Demeter Csaba Kocsis Előd Réman Krisztina
megoldások
3 + 2
(9:44)
versenyen
kívül
ProCont Debreceni Egyetem Informatikai Kar, Debrecen (Hajdú-Bihar)
Bordán Imre Kökényesi Richárd Némethy Attila
megoldások
3 + 1
(3:59)
versenyen
kívül
javaMeißters Debreceni Egyetem Informatikai Kar, Debrecen (Hajdú-Bihar)
Bodó Máté Jécsák Mihály Szilágyi László
megoldások
3 + 1
(4:16)
versenyen
kívül
Teachers Debreceni Egyetem Informatikai Kar, Debrecen (Hajdú-Bihar)
Dienes Nikolett Grenczer Márk Roják Richárd Zoltán
megoldások
3 + 1
(4:19)
11.
Kung Fury Eötvös Loránd Tudományegyetem Informatikai Kar, Budapest (Budapest)
Bóta Zsombor Lövei Péter Váradi Péter
megoldások
3 + 1
(6:36)
versenyen
kívül
valami jo csapatnev Debreceni Egyetem Informatikai Kar, Debrecen (Hajdú-Bihar)
Buglyó Attila Kováts Zsófi Zabos Roland
megoldások
3 + 1
(7:15)
versenyen
kívül
RMD Debreceni Egyetem Informatikai Kar, Debrecen (Hajdú-Bihar)
Babinszki Mátyás Csatlós Roland Veres Dávid
megoldások
3 + 1
(7:59)
12.
W.A.F.B. Sapientia Erdélyi Magyar Tudományegyetem, Târgu Mureș - Marosvásárhely (Mureș, Romania)
Borsos Bálint Nagy Eszter-Jáhel Osztián Pálma Rozália
megoldások
3 + 1
(8:46)
13.
UPM1 Universitatea Petru Maior, Târgu Mureș - Marosvásárhely (Mureș, Romania)
Czirjék Hunor Husar Ioana-Cristina Pașc Raluca-Loredana
megoldások
3 + 1
(9:16)
versenyen
kívül
Bits Please Debreceni Egyetem Informatikai Kar, Debrecen (Hajdú-Bihar)
Kovács Attila Lakatos Péter Szilágyi Zoltán
megoldások
3 + 1
(11:20)
versenyen
kívül
kiscicák Debreceni Egyetem Informatikai Kar, Debrecen (Hajdú-Bihar)
Kelemen Martin Kovács Szabolcs Magyari Norbert
megoldások
3 + 0
(8:39)
versenyen
kívül
Eyymy Debreceni Egyetem Informatikai Kar, Debrecen (Hajdú-Bihar)
Dukrét-Seres Nándor Kupás Dávid Venczel Tibor-Tamás
megoldások
3 + 0
(10:33)
versenyen
kívül
progcontboys Debreceni Egyetem Informatikai Kar, Debrecen (Hajdú-Bihar)
Szalontai Zoltán Szilágyi István
megoldások
2 + 1
(4:57)
versenyen
kívül
NEMIROFF Debreceni Egyetem Informatikai Kar, Debrecen (Hajdú-Bihar)
Boldizsár Erik File Péter Uszkai Sándor
megoldások
2 + 1
(5:24)
versenyen
kívül
RiheKopó42 Debreceni Egyetem Informatikai Kar, Debrecen (Hajdú-Bihar)
Lengyel Kristóf Szikra Ádám
megoldások
2 + 1
(8:14)
versenyen
kívül
Ravenholdt Debreceni Egyetem Informatikai Kar, Debrecen (Hajdú-Bihar)
Budai Barnabás Farkas Dominik Magyar Melinda
megoldások
2 + 0
(4:08)
14.
CUNBM3 Universitatea Tehnică din Cluj-Napoca - Centrul Universitar Nord din Baia Mare, Baia Mare - Nagybánya (Maramureș, Romania)
Aszmondja Lenard Borta Alexandru Dumitru Cristian
megoldások
2 + 0
(5:49)
versenyen
kívül
Javarészt we don't C# Debreceni Egyetem Informatikai Kar, Debrecen (Hajdú-Bihar)
Donka Máté Salamon Hajzer Gergő Zilizi Gergő
megoldások
2 + 0
(9:24)
versenyen
kívül
Dijkstra Debreceni Egyetem Informatikai Kar, Debrecen (Hajdú-Bihar)
Bozsányi András Nagy Zsanett Szilvia
megoldások
2 + 0
(9:37)
versenyen
kívül
Fólön Team Debreceni Egyetem Informatikai Kar, Debrecen (Hajdú-Bihar)
Horváth Milán Nemes Arnold Serhiichuk Viktor
megoldások
1 + 2
(2:51)
15.
CUNBM2 Universitatea Tehnică din Cluj-Napoca - Centrul Universitar Nord din Baia Mare, Baia Mare - Nagybánya (Maramureș, Romania)
Birgiser Erik Craciun Bogdan Ilut Raluca
megoldások
1 + 1
(2:20)
versenyen
kívül
Nehéz Döntés Debreceni Egyetem Informatikai Kar, Debrecen (Hajdú-Bihar)
Kocsis Dávid Rozsos Péter Török Attila
megoldások
1 + 1
(4:07)
versenyen
kívül
Kerezsem a Csukám Debreceni Egyetem Informatikai Kar, Debrecen (Hajdú-Bihar)
Csuka Péter Gergő Juhász Gergely Patrik Kerezsi Csaba
megoldások
1 + 0
(1:29)
versenyen
kívül
JAZ Debreceni Egyetem Informatikai Kar, Debrecen (Hajdú-Bihar)
Barna Judit Nagy Zoltán Orosz Anett
megoldások
1 + 0
(4:21)
16.
NUCBM Universitatea Tehnică din Cluj-Napoca - Centrul Universitar Nord din Baia Mare, Baia Mare - Nagybánya (Maramureș, Romania)
Leș Alexandru - Ionuț Ștefan Bereghici
megoldások
0 + 3
17.
Try{Hard}Catch(Cake) Sapientia Erdélyi Magyar Tudományegyetem, Târgu Mureș - Marosvásárhely (Mureș, Romania)
Ágoston István Pelok Benedek-Mihály Portik Hunor
megoldások
0 + 2
versenyen
kívül
Progcontrollálhatatlanok Debreceni Egyetem Informatikai Kar, Debrecen (Hajdú-Bihar)
Varró Dániel Zsebők Zoltán
megoldások
0 + 1
18.
UPM2 Universitatea Petru Maior, Târgu Mureș - Marosvásárhely (Mureș, Romania)
Buda Marinela-Florina Iușan Ioan-Nicolae Moga Emilian-Nicu
megoldások
0 + 1
versenyen
kívül
Földönkívüliek Debreceni Egyetem Informatikai Kar, Debrecen (Hajdú-Bihar)
Huber János Kozma Gergő Mierlut János
NUCBM2 Universitatea Tehnică din Cluj-Napoca - Centrul Universitar Nord din Baia Mare, Baia Mare - Nagybánya (Maramureș, Romania)
Goloman Paul George Săcui Ana-Maria
Óriási kisegér Miskolci Egyetem, Miskolc (Borsod-Abaúj-Zemplén)
Dékány István Demeter Ádám Zelena Patrik